I edycja konkursu „Polowania na talenty”

Niektórzy mówią, że szkoła zabija talent, ale nie nasza, która 14.06 w dniu święta szkoły zamieniła się w istną Kuźnię Talentów. Zobaczyliśmy na żywo w I edycji konkursu: „Polowania na talenty” uczniów w różnych wystąpieniach. Dominował śpiew, jednak uczniowie pokazali też inne swoje ukryte talenty: na scenie mieliśmy gitarę, pokaz akrobatyczny oraz Tamburmajorki Starosądeckie. Jury w składzie: Pani Dyrektor Halina Gancarczyk-Hajduk – przewodnicząca, Pani Teresa Białas, Pani Agata Rolka, Pan Marek Jasiński oraz Pani Irena Gradek wyłonili laureatów:

  • I miejsce: Natalia Polewska z kl. Itt TOT w piosence Rihanny pt: „Stay”
  • II miejsce : Jakub Zaczek z kl. 1B LO za piosenkę „IQ” grupy muzycznej Happysad
  • III Miejsce: Jarek Haza z kl. IIIgn TE za piosenkę „Wehikuł czasu” grupy Dżem
  • Publiczność miała też coś do powiedzenia – przyznała  nagrodę publiczności Dominice Szołdrowskiej z kl. 1D LO utwór Alicji Majewskiej pod tytułem „Jaki piękny świat”.

Odkrywanie talentów to fascynująca przygoda i wspaniała zabawa. Prawdą okazuje się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Organizatorzy konkursu: Marlena Zięba-Gosztyła, Marta Borkowska, Katarzyna Grekowicz.