Wyniki Mistrzostw ZSE w szachach

W dniu 10.11.2021 r. liczna grupa uczniów naszej szkoły rozegrała turniej szachowy.  Ze względu na bardzo dużą frekwencję uczestnicy rozegrali turniej w 5-ciu grupach. Dwóch najlepszych szachistów z każdej  grupy przechodziło do kolejnego etapu. Mistrzem ZSE w szachach został Lucjan Basiaga z klasy 2f,  który w ścisłym finale wygrał 8 partii i jedną zremisował.  Na drugiej pozycji uplasował się Dionizy Mrowca z klasy 3e, a na trzeciej Norbert Lizoń z klasy 3en. Wyrazy uznania należą się również Kindze Kapturkiewicz z klasy 3t, która jako jedyna zawodniczka zakwalifikowała się do ścisłego finału.

Całej czwórce gratulujemy i życzymy powodzenia  na etapie międzyszkolnym. Dziękujemy w sposób szczególny panu Markowi Kokoszy za pomoc w organizacji oraz przeprowadzeniu turnieju!